Дельфін-2М
Знято з виробництва.

Основні характеристики:

Габаритні розміри: 650 мм х 300 мм х 140 мм
Вага: 2.9 кг
Тривалість роботи: більше 6 км
Радіус дії: до 500 м
Швидкість максимальна: 100 м / хв
Акумулятор: свинцевий 6 В / 9 Ач
Радіочастота: 2.4 GHz
Живлення пульта: 12 V, 8 батарейок 1.5 В АА
Вага підгодовування: 1 кг
Механізм кріплення снасті: 1 снасть

Українськими виробниками був створений надійний, високоякісний кораблик для завезення прикормки і снастей Дельфін-2М. Використання катера для риболовлі дозволяє рибалці значно збільшити улов риби, а також досягти максимального задоволення від риболовлі.

Дельфін-2М має гарний зовнішній вигляд і володіє високими функціональними можливостями. Даний кораблик для риболовлі простий в управлінні, дуже маневрений і стійкий на хвилях, оскільки днище має профіль тримаран.

Оснащений катер потужним безшумним двигуном який дозволяє рухатися зі швидкістю 100 м / хв. У рух човен приводиться одним електродвигуном і управляється за допомогою кіля. Використовується плавне регулювання обертання гвинта джойстиком, що дозволяє робити плавний старт, необхідний для виключення заплутування волосіні, коли човен відпливає. Дельфін-2М має надійний захист від водоростей.

Радіус дії радіоуправління 500 метрів. Тривалість роботи без підзарядки більше 6 км. Відображається рівень зарядки світлодіодною шкалою. Заряджається пристрій двома способами: від розетки, і від автомобільного прикурювача, зарядні пристрої входять в комплект.

Корпус виготовлений з міцного ABC пластику і ударостійкого полістиролу який стійкий до перепаду температур, впливу сонячних променів і незначних деформацій. Всі металовироби виготовлені з нержавіючої сталі. Оснащений трьома індикаторами руху для темного часу доби, які включаються на пульті дистанційного керування. Кузов вміщує 1 кг прикормки, має надійний фіксатор для снасті.
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ссылка на заказ
Номер заказа
Сумма заказа без скидки
Скидка
Информация о заказе