Тримач ехолота
342,00
грн.
Висота максимальна: 1.5 м
Висота у зібраному стані: 0.8 м
Виробник: Дельфін
Країна виробник: Україна
Гарантійний термін: 12 (міс)

Тримач ехолота міцно встановлюється в грунт. Висота в зібраному стані - 0,8 м (схематично це розташування телефону на рівні пояса людини), що дає можливість комфортної роботи сидячи в короповому кріслі. Максимальна висота - 1,5 м (розташування на рівні грудей людини), що дає можливість зафіксувати телефон на оптимальному для себе рівні.

Телескопічне кріплення необхідно для надійної та швидкої фіксації пульта ехолота на риболовлі. Ця підставка виконана зі сталі, за рахунок цього вона дуже міцна. Встановлення здійснюється за допомогою потужного магніту, який працює багато років без втрати своїх якостей. Завдяки висувній частині можна налаштувати висоту підставки, також налаштовується кут перегляду за допомогою рухомої сталевої кулі, яка знаходиться на утримувачі. Магнітна система кріплення дозволяє швидко і надійно закріпити не тільки пульт ехолота, а також планшет, телефон і інші пристрої. Ваші пристрої будуть завжди у вас під наглядом, в зручному для вас місці.

Переваги:

- Надійна конструкція
- Швидка фіксація
- Регулювання висоти і кута
- Багатофункціональність (підходить для всіх електронних пристроїв)

Дослідження доводять що кріплення KR-3 не робить ніякого впливу на електронний пристрій, однак не рекомендується близьке зберігання комп'ютерних жорстких дисків, кардіостимуляторів і кредитних карт.
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ссылка на заказ
Номер заказа
Сумма заказа без скидки
Скидка
Информация о заказе