+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
3 ефективні снасті та 2 моделі "Дельфіна": всі секрети кріплення/завозу!
Снасти: "Зиг риг", "Убийца толстолоба" и "Донка".
Як правильно закріпити снасть на кораблику?

Така, на перший погляд, не складна дія може спантеличити будь-якого рибалку, який не використоував раніше радіо човен або конкретний вид снасті. Насправді все дуже просто. Потрібно всього лише враховувати особливості будови певної моделі кораблика і характеристики обраної снасті.

У цьому відео я покажу, як за допомогою кораблика відбувається завезення 3х видів снастей. Всі вони різні: Зіг Ріг, вбивця товстолобика і донка. Для більшої наочності кріплення і закид я буду виконувати на двох моделях корабликів: «Дельфін-3М» та «Дельфін-5». Так як бункерна будова цих човнів кардинально різниться, демонстрація різниці буде найбільш вдалою.

Ви своїми очима зможете переконатися у зручності використання кораблика для закидання снастей, що нічого не заплутується і дуже легко завозиться.
Зіг Ріг.

Ефективна для лову над дном, в середніх і верхніх водах (коли риба відмовляється брати насадки з дна). Техніка завезення дуже цікава і дієва, хоч і не найпростіша. В першу чергу це стосується використовуваного повідця, можливої довжини до 8 метрів, не заплутавши його при закиданні і вимотування снасті.

Головний елемент - поводок з гачком і плаваючою насадкою, яка зависає на певній висоті над дном. Щоб волосінь при закиданні НЕ заплутувалася, її попередньо скручують в моток і фіксують в такому стані. Розкривається при попаданні в воду.


Донка.

Призначена для лову придонному риби. Одна з найпростіших снастей, що стосується як монтажу, так і завезення. Являє собою комбінацію волосіні з грузилом і повідка з гачком. Закинута в воду, утримується на дні завдяки грузилу.


Поплавочная снасть на товстолобика або «Вбивця товстолоба».

Використовується на рибалці в поверхневих шарах, або рідше в товщі води. На основній волосіні розташовується ковзний вантаж для фіксації оснастки в конкретній точці. Далі йде поплавок, який під час лову розташовується на поверхні. Він подгружается невеликим грузиком-стабілізатором для стійкості. Потім кріпляться гачки, а відразу під ними таблетка технопланктону або годівниця.

Товстолобик - велика рибина: тонкі волосіні він просто рве, а невеликі гачки розгинає. Тому для лову потрібні потужні і міцні снасті.

Дізнавайтеся про всі новинки першими!
Приєднуйтеся до нас!
Як Вас звуть?
Ваш e-mail