+380986257530

Інформація про ТМ "Дельфін"

Розробки першого кораблика для риболовлі почалися в 2010 році. Нашою метою стало отримання вітчизняного продукту високої якості, за доступною ціною.

Ми довгий час не пропонували на ринок нашу продукцію, працюючи над удосконаленням наявних зразків і тільки в 2014 році в продаж надійшли перші моделі Дельфін-2М, які можна було купити в інтернеті. Ми зберегли традицію і всі нові розробки також проходять ретельне тестування перед виходом на ринок.
Кораблики Дельфін розробляються провідними Українськими фахівцями. Корпус кораблика - це авторська розробка, яка не має аналогів в світі. Електроніка зібрана на компактній платі, яку розробили наші фахівці. Розробники постаралися зробити кораблик максимально комфортним для експлуатації та обслуговування.

Вся комплектація проходить перевірку на стенді, що дозволяє використовувати деталі, що не належать брендовим виробникам, а їх аналоги, які нічим не поступаються за якістю. Гарантія в 24 місяці є найкращим підтвердженням цього.

Продукція Дельфін є зареєстрованою ТМ «Дельфін». Компанія має сертифікати якості і сертифікати авторських прав на виробництво та продаж своїх розробок, для юридичного захисту, в разі використання наших розробок іншими виробниками.

undefined
Виробництво
Кораблики Дельфін виготовляють на виробничій базі, Юридична адреса: м.Хмельницький вул.Грушевського 1.

Сервісний центр: м.Хмельницький, вул.Грушевського 1, тел. +380684862252

Юридична назва компанії
ФОП Рідванецький Ігор Станіславович
ЄДРПОУ 2470915279

Ви можете подивитися наше місце розташування на карті.

Серійне виробництво дозволяє істотно підвищити якість продукції, що виготовляється. Використовуються тільки якісні комплектуючі та матеріали які володіють високим ресурсом, перевіреним на практиці. Після збірки вся продукція проходить контроль якості: те, що не помітив збирач, буде відбраковано контролером. У разі виявлення браку повністю вся партія повертається зі складу та проводиться повторна її перевірка, таким чином, ми виключаємо продаж бракованої та неперевіреної продукції. Перед продажем всі човни проходять перевірку на водоймі.
Співробітництво
Запрошуємо до співпраці рибальські магазини і інтернет магазини.

Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

Телефон:
+38 (098) 625 - 75 - 30


E-mail:
delfinkorabli@gmail.com
Головний офіс
+38 (098) 625 - 75 - 30

delfinkorabli@gmail.com
Україна
м. Хмельницький
вул. Грушевського 1