+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Гарантія
Протягом гарантійного терміну, що становить 24 місяці з дати придбання виробу, покупець має право на безкоштовний ремонт виробу через несправності, які є наслідком заводських дефектів. Продавець приймає будь-які претензії щодо якості, заміни, ремонту та браку за нашими товарами. Всі пересилання та інші витрати здійснюються за рахунок покупця. Всі спірні питання обговорюються по електронній пошті або за телефонами:
+38 (066) 555 - 79 - 90
+38 (068) 555 - 79 - 90.

Гарантія забезпечує проведення ремонтних робіт і заміну несправних частин безкоштовно. Гарантійний термін починається з моменту продажу виробу. Якщо протягом 14 днів з дати продажу, виявлені явні недоліки, які сталися з вини виробника, витрати на доставку ми готові компенсувати.

Переконливо просимо Вас, щоб уникнути непорозумінь уважно вивчити Інструкцію по експлуатації. Цей виріб має використовуватися відповідно до Інструкції по експлуатації. У разі порушення правил зберігання, транспортування, настройки та експлуатації виробу, гарантія недійсна.

Виріб не підлягає гарантійному ремонту в наступних випадках: завдано збитків в результаті неправильного використання, руйнування, нормального зносу виробу або пов'язаного з ним устаткування.

Гарантія не поширюється на наступні несправності:

а) механічні пошкодження або пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах та ін.;

б) пошкодження, викликані стихійними лихами;

в) пошкодження, викликані невідповідністю Державним стандартам параметрів, живлення мереж та інших подібних факторів.

Гарантія не поширюється на витратні матеріали та запасні частини, які стали непридатними внаслідок нормального зносу або обмеженого терміну служби (акумулятори і т.д.), а також на періодичне обслуговування і налаштування виробу вдома у споживача.

Після закінчення гарантійного терміну Ви можете скористатися платними послугами наших фахівців.

Після закінчення гарантійного терміну Продавець вживе всіх заходів для сервісного обслуговування Покупця.