+380685557990
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Автопілот для човника ТМ "Дельфін"

Автопілот "KPilot" для човника

10200
грн.
Новинка 2021! Ексклюзивний Автопілот «KPilot» для коропових / прикормових корабликів з модулем GPS навігації. Від розробників ТМ «Дельфін», одночасно - інженерів і завзятих рибалок. Ще більш інформативний і простий в експлуатації (з розширеним списком корисних функцій) для комфортної та уловистою риболовлі.

GPS Автопілот «KPilot» був створений «рибалками - для рибалок». І на основі особистого досвіду (а це 10 років експлуатації корабликів на всіх своїх рибалках). І після глибокого аналізу реальних відгуків наших Клієнтів / Покупців. Можлива установка (протягом 3-х днів) на всі кораблики ТМ «Дельфін».

Основні переваги GPS Автопілота «KPilot»:

– В «пам'яті» 7 водоймiв по 9 точок (вибір: за допомогою пульта дистанційного керування).
– Доступна інформація про відстань до точки (на дисплеї пульта дистанційного керування).
– 2 режими відправки на точку (на Пульті ДК): 1) з «Авто / поверненням» або 2) без нього.
– 2 швидкості пересування: 1) «60%» і 2) «Максимальна» (перемикання - тумблером на Пульті ДК). Рекомендуємо: на першій ( «60%») - безпроблемно завозити підгодовування до точки лову (або детально досліджувати дно за допомогою Ехолоту). А на другий («Максимальної») - швидко повертати кораблик до берега (до домашньої точці).
– Доступна інформація про стан заряду АКБ кораблика (на дисплеї пульта дистанційного керування).
– Комфортне керування освітленням та вивантаженням прикормочного бункера (ще більш вдосконалений механізм вивантаження бункера оснащений захистом від заклинювання, має підвищену зносостійкість).

Комплект поставки:
Електронна плата з антеною GPS - 1 шт

Якщо виникли будь-які питання, то відразу зателефонуйте нам по телефону: (☎) +380685557990. Графік роботи консультантів: ПН - ПТ (9:00 - 17:00).

Або надішліть листа на електронну адресу: (✉) mail@delfin.ua.
GPS (7х9+1) Автопiлот "KPilot" - вiдео обзор