+380685557990
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Архів / історія ТМ "Дельфін"

Човник Дельфін-3

Знято з виробництва!
Універсальний прикормочний човник однобункерний Дельфiн-3

Основні характеристики:

Габаритні розміри: 650 мм х 300 мм х 200 мм
Вага кораблика з акумулятором: 2.5 кг
Тривалість роботи: 6 км (при повному заряді батареї)
Апаратура управління: 2,4 Ггц
Радіус дії: 500 м
Швидкість максимальна: 150 м / хв
Акумулятор: літій-іонний 7.4 В / 13 Аг
Вага корму: до 2 кг
Механізм кріплення снасті: 1 снасть


Для виготовлення даного кораблика були ретельно підібрані тільки якісні інструменти і матеріали, а також застосовані кращі розробки наших інженерів. Висока якість кораблика, це обумовлено тим, що кораблик виготовлений з якісного пластика, який не боїться перепадів температур, дуже міцний, здатний витримувати технічні пошкодження. Кораблик Дельфін 3М дуже простий в управлінні, а також його дуже просто обслуговувати. Ідеальний профіль днища кораблика виконаний за типом тримаран і має мінімальний опір з водою, забезпечуючи цим відмінні гідродинамічні показники. Кораблик відмінно справляється з найнесприятливішими природніми умовами.

На кораблик може бути встановлений автопілот, який був розроблений ще в 2015 році. Дана розробка розширює можливості лову з прикормочним корабликом "Дельфін". Ви без проблем зможете ловити рибу в погану видимість - в туман або навіть вночі. Також кораблик оснащений світловими вогнями, що дає можливість роздивитися його навіть у темряві. За бажанням клієнта можлива установка якісного ехолота, за допомогою якого, Ви зможете вивчити рельєф дна водойми, знайти рибу. А також Вам допоможе GPS навігатор, який збереже 10 точок які здалися найбільш перспективними.

Кораблик має ідеально підібрану ємність акумулятора, що дозволяє використовувати його протягом всього дня і у Вас не виникне потреби в додаткових акумуляторах,бо в будь-який момент кораблик можна зарядити від автомобільного прикурювача. НЕ МОЖНА замінювати акумулятори самостійно, оскільки це тягне за собою розгерметизацію корпусу, куди в подальшому може потрапляти вода, а це дуже погано може позначитися на електроніці кораблика.

Гарантійний термін обслуговування кораблика 24 місяці. Є також можливість ремонту в післягарантійний період. Як власник даного кораблика Ви можете звернутися за допомогою або консультацією до наших фахівців, сервісні центри знаходяться в містах: Сєвєродонецьк, Хмельницький, Київ.