+380685557990
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Архів / історія ТМ "Дельфін"

Човник Дельфін-3L

Знято з виробництва!
Універсальний прикормочний човник однобункерний Дельфiн-3L

Основні характеристики:

Габаритні размери: 650 мм х 300 мм х 200 мм
Вага кораблика з акумулятором: 2 кг
Запас ходу, без підзарядки: 6000 м
Радіус дії: 400 м
Швидкість максимальна: 120 м/хв
Вага прикормки: до 2 кг
Вмістимість кузова: до 2 л
Кріплення снаcті: 1 снасть

Інноваційна модель кораблика, є лайт версією Дельфін 3.

Кораблик Дельфін - 3L - це сучасний помічник успішного рибалки. Нова модель кораблика залишилася такою ж легкою, маневреною і простою в управлінні, як Дельфін 3. За допомогою нього Ви зможете завозити прикормку на значно більшу відстань, куди неможливо закинути снасть вручну.

Є можливість установки автопілота власної розробки компанії ТМ "Дельфін". Це дає можливість доставити прикормку, якщо Ви рибалите при поганій видимості або навіть вночі. Кораблик точно приходить на задану точку, незважаючи на наявність великих хвиль або сильних поривів вітру, він впевнено тримає курс, не "виляє" на шляху до неї. Можливість установки бездротового ехолота, наявність якого допоможе Вам розібратися з перспективними місцями лову риби, вивчити рельєф дна водойми, а за допомогою GPS навігатора можна зберегти ці перспективні точки.

За бажанням і можливостями наших клієнтів, на кораблик підбирається ідеальна ємність акумулятора, що дає Вам можливість використовувати його протягом усього дня і Ви не маєте потреби в додаткових акумуляторах, так як є можливість зарядки від Вашого автомобіля. Самостійна заміна акумулятора може погано позначитись на герметичності кораблика, так як при його установці відбувається розгерметизація корпусу і потім всередину може потрапляти вода.

Гарантійний термін обслуговування складає 24 місяці, але також Ви можете звертатися за нашою допомогою і післягарантійний період. Як власник даного кораблика, можете звернутися за консультацією або за потреби ремонту кораблика в один із наших сервісних центрів, які знаходяться в містах: Сєвєродонецьк, Хмельницький, Київ.