+380685557990
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Розумні човники ТМ "Дельфін"

Човник для риболовлі Дельфін-10 (НОВИНКА 2021)

619
$
У комплектації з (gps) автопілотом:
У комплектації з найкращим ехолотом:
У комплектації з фірмовою сумкою:

НОВИНКА 2021 човник для риболовлі Дельфін-10, в якому все продумано до дрібниць! Представляємо Вашій увазі універсальну модель радіокерованого човника для завезення прикормки, ідеальний варіант для різних типів водоймiв, а також стилів, тактик і стратегій лову різних видів риб.

Надійний, швидкий і комфортний на рибалці катер (човен) Дельфін-10 одночасно в собі поєднує - і повністю герметичний корпус (здатний витримувати повне занурення), і зручний доступ до батареї (прямо зверху корпусу). Щоб швидко замінити її - без спеціальних інструментів під рукою (на березі озер або ставків).

А значить - все, що потрібно зробити для оперативної зміни АКБ, в розпал клювання - це відкрутити (вручну) швидкоз'ємні кріплення ( «закрутки»). А після - знову швидко закрутити їх - просто пальцями. Плюс до всього, вони не загубляться в траві, багажнику авто і гаражі, будучи стаціонарно зафіксованими - безпосередньо на кришці (зсередини).

Продукція ТМ «Дельфін» розрахована на екстремальні умови експлуатації! Але, всім відомо, що вода буквально «вбиває» електроніку, особливо в негоду, на відкритих водах. Тому прикормочной човник Дельфін-10 - укомплектований спеціальним «датчиком протікання». Він моментально Вас попередить про мінімальну вологості всередині конструкції.
Основні переваги та особливості:
Завдяки обтічній формі корпусу, типу днища - «тримаран», а також низькому розміщення підгодовування (за рахунок кута нахилу кузова) човник для риболовлі Дельфін-10 має мінімальну парусність. Вельми комфортний в управлінні (причому - порожній або завантажений підгодовуванням), нормально тримає курс - і на хвилі, і при поривах вітру!

Що виключає необхідність - або знову «ловити кермо», коли кораблик без кінця «виляє» при русі, або часто займатися усуненням дуги з волосіні на поверхні води!

Серед маси переваг рибальського човника Дельфін-10, розробленого для комфортної лову риби, ми, все ж, виділимо його відмінності від попередніх версій. У порівнянні з іншими представниками модельного ряду ТМ «Дельфін», ця НОВИНКА 2021 яскраво виділяється:

 • ще більш вдосконаленою геометрією корпусу, що дозволило нам збільшити швидкість без шкоди «бойовим» характеристикам даної моделі;
 • плавно / укороченою носовою частиною корпусу, що виключає «нирки» під хвилю (особливо, при поверненні човника назад - до домашньої точці);
 • істотно зменшеним радіусом повного розвороту на 180 градусів (у порівнянні з усіма іншими човнами модельного ряду ТМ «Дельфін»);
 • збільшеною товщиною корпуса (виконаного з високоміцного пластика, стійкого до деформації, подряпин і негативному впливу ультрафіолетових променів, тобто «вигорання» на сонці), а також більш яскравими світлодіодами;
 • прекрасно збалансованої (відцентрувати) і ергономічною ручкою / утримувачем (з виїмками під пальці), завдяки якій Ваш човник ніколи не перекинеться, будучи завантаженим підгодовуванням (під час перенесення до крайки водойми або опусканні на воду);
 • оптимально / рівною формою днища (без високих / виступаючих країв), що дозволить без проблем встановити кораблик на будь-якій поверхні (без застосування підставки або ж інших підручних засобів, які важливі для більшості аналогів від конкурентів).
Технічні характеристики та комплектація:
Основні характеристики:

 • розміри (габарити): 600 х 340 х 210 мм;
 • вага човника з акумулятором: 3.2 кг;
 • запас ходу (без підзарядки АКБ): 8000 м;
 • максимальний радіус дії: 400 м;
 • швидкість максимальна: 140 м / хв;
 • апаратура управління: 2,4 ГГц;
 • тип акумулятора (АКБ): літій-іонний;
 • потенційна ємність АКБ: 120 Вт / год;
 • габарити кузова (Ш х Д): 240 х 170 мм;
 • оптимальна вага прикормки: до 2 кг;
 • місткість кузова в літрах: 1,5 л;
 • кріплення снаcті: 1 снасть
Комплект поставки:

радіокерований човник "Дельфін-10" - 1 шт.
пульт дистанційного керування - 1 шт.
акумулятор (li-ion) 120 Вт / год - 1 шт.
батарейки для пульта управління 1.5 В AA - 4 шт.
зарядний пристрій для кораблика - 1 шт.
блок живлення для зарядного пристрою 220/12 В - 1 шт.
шнур від прикурювача до зарядного пристрою 12/12 В - 1 шт.
інструкція українською та російською мовами - 1 шт.
гарантійний талон - 1 шт.

Офіційна гарантія: 24 місяці!
Безкоштовні консультації наших фахівців!
Повний комплект запчастин для ремонту!
Рекомендовані відео матеріали:
Рекомендовані ехолоти та gps автопілот:
Найкорисніші аксесуари:
Повний комплект запчастин (комплектуючих):