+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Дельфін-3М
Дельфін-3М
15567
грн.
Гарантія 24 місяці

Основні характеристики:


Габаритні розміри: 670 мм х 300 мм х 200 мм
Вага кораблика з акумулятором: 2.5 кг
Запас хода, без підзарядки: 7500 м
Радіус дії: 400 м
Швидкість максимальна: 140 м/хв
Апаратура управління: 2,4 Ггц
Акумулятор: літій-іонний
Кількість збереженої енергії: 100 Вт год
Габарити кузова: ширина: 24 см; довжина: 17 см; глибина: 6 см.
Вага прикормки: до 2 кг
Вмістлшсть кузова: 1,5 л
Кріплення снаcті: 1 снасть

Комплект поставки:
  • Радіокерована лодка "Дельфін-3М" - 1 шт
  • Пульт дистанційного керування кораблика - 1 шт
  • Акумулятор li-ion 100 Вт год - 1 шт
  • Батарейка для пульта управління 1.5 В AA - 4 шт
  • Зарядний пристрій для кораблика 220/12 В - 1 шт
  • Зарядний пристрій для кораблика 12/12 В - 1 шт
  • Інструкція - 1 шт

Найпопулярніша модель серед рибалок, оскільки функціонально все доведено на ній до досконалості. Поступово еволюціонувала і допрацьовувалася протягом декількох років.

Головною перевагою даної моделі є її безвідмовність і простота експлуатації. Низький центр ваги і профіль днища тримаран, забезпечують впевнене утримання курсу і повністю виключають перекидання кораблика на сильній хвилі.

Кораблик оснащений потужним літій-іонним акумулятором, який забезпечує запас ходу на одному заряді 7500 метрів, без зупинки. Котрого більш ніж достатньо для активного використання кораблика протягом доби.
Щоб виключити необхідність в запасних акумуляторах, кораблик оснащений швидкою зарядкою. Година зарядки дозволяє проплисти кораблику 1000 м. Поставити акумулятор на підзарядку можна не чекаючи його повного розряду, літій-іонні акумулятори не володію пам'яттю, їх можна підзаряджати і служать вони довше, якщо їх не доводити до повного розряду.
Якщо Ви до 5-и разів повністю зарядите АКБ кораблика від автомобільного акумулятора, ваше авто заведеться без проблем (5 діб активної риболовлі).

В кузові кораблика вміщується 1,5 літра прикормки, вага якої може становити до 2 кг, снасть надійно фіксується в зачіп. Конструкція кузова дозволяє завозити снасті великих розмірів, наприклад для лову товстолоба.

Можливість установки на модель "Дельфін-3М" додаткових комплектуючих:

- Автопілота - опція включає повний контроль маршрутного шляху човна, використовуючи при цьому найкоротшу відстань. Можливість запам'ятовувати 10 робочих точок і 1 домашню. Розумний кораблик «знає» місце знаходження «рибної» точки і без складнощів відтворює. Команди виконуються негайно. Висока точність координації. Проста система управління.

- Ехолоту - дозволяє відстежити рельєф дна водойми і знайти рибу. Виключає можливість витрат часу даремно і «нульової» риболовлі.

Для виготовлення кораблика використовуються тільки якісні матеріали. Пластик стійкий до деформацій, ультрафіолету, не вигоряє, не тріскається. Металовироби тільки з нержавіючої сталі. Електроніка виготовляється на заводі, на наше індивідуальне замовлення, з виконанням наших вимог. Кращим доказом якості є гарантія, яка становить 24 місяці.
Перебуваючи на цій сторінці, Ви також можете одразу доукомплектувати своє замовлення з переліку супутніх товарів:
Автопілот
Ехолоти
Аксесуари