+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Дельфін-4
Дельфін-4
14000
грн.
17140
грн.
Основні характеристики:

Габаритні розміри: 670 мм х 300 мм х 200 мм
Вага кораблика з акумулятором: 2.5 кг
Енергія АКБ: 95 Вт/годин
Апаратура управління: 2,4 Ггц
Запас хода, без підзарядки: 6000 м
Радіус дії: 400 м
Швидкість максимальна: 150 м/хв
Вага прикормки на одну кормушку: до 1 кг
Вмісткість кузова: до 2 л
Кріплення снаcті: 2 снасті

Комплект поставки:
  • Радіокерована лодка "Дельфін-4" - 1 шт
  • Пульт дистанційного керування кораблика - 1 шт
  • Акумулятор li-ion 100 Вт год - 1 шт
  • Батарейка для пульта управління 1.5 В AA - 4 шт
  • Зарядний пристрій для кораблика 220/12 В - 1 шт
  • Зарядний пристрій для кораблика 12/12 В - 1 шт
  • Інструкція - 1 шт

Унікальна двухбункерная модель кораблика має високу продуктивність, так як може вивозити у відкриту водойму одразу дві снасті і дозволяє прикормити дві точки за один виїзд. Висока ємність акумулятора дозволяє активно використовувати кораблик протягом усього дня. Ви не будете потребувати додаткових акумуляторів і в будь-який момент зможете зарядити кораблик від автомобіля. При цьому автомобільний акумулятор практично не втратить свій заряд. Щоб кораблик не розрядився повністю, встановлений захист від розрядки - він автоматично переходить в економ-режим.

Дельфін-4 відрізняється своїм надійним, потужним і довговічним безколекторним мотором, який має високий ККД. Також одним з достоїнств даної моделі є комфортне керування корабликом. Так як профіль днища виконаний за типом тримаран, забезпечуються високі гідродинамічні показники. Човен впевнено тримає курс і не відхиляється при поривах вітру, здатен йти проти течії і не боїться хвиль. Ефективний задній хід стане в нагоді, якщо човен потрапив у водорості, яких часто не видно на відстані. В кораблику застосовано кільове управління, що забезпечує маневреність без втрати потужності. Кораблик повністю герметичний.

Можливість установки на модель "Дельфін-4" додаткових комплектуючих:

- Автопілота - опція включає повний контроль маршрутного шляху човна, використовуючи при цьому найкоротшу відстань. Можливість запам'ятовувати 10 робочих точок і 1 домашню. Розумний кораблик «знає» місце знаходження «рибної» точки і без складнощів відтворює. Команди виконуються негайно. Висока точність координації. Проста система управління.

- Ехолоту - дозволяє відстежити рельєф дна водойми і знайти рибу. Виключає можливість витрат часу даремно і «нульової» риболовлі.

Для виготовлення кораблика використовуються тільки якісні матеріали. Пластик стійкий до деформацій, ультрафіолету, не вигоряє, не тріскається. Металовироби тільки з нержавіючої сталі. Електроніка виготовляється на заводі, на наше індивідуальне замовлення, з виконанням наших вимог. Кращим доказом якості є гарантія яка становить 24 місяці.
Перебуваючи на цій сторінці, Ви також можете одразу доукомплектувати своє замовлення з переліку супутніх товарів:
Автопілот
Ехолоти
Аксесуари