+380685557990
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Кращі ехолоти для прикормових корабликів!

Смарт ехолот Deeper CHIRP + (Deeper Smart Sonar CHIRP +)

* Увага! Ціна вказана за ехолот і установку на будь-який кораблик для риболовлі продукції ТМ "Дельфін"
1
$
Смарт ехолот Deeper CHIRP + (Deeper Smart Sonar CHIRP +) тепер на коропових корабликах ТМ «Дельфін»!

У вартість входить: сам ехолот (Deeper Smart Sonar CHIRP +) + послуга установки на кораблик для риболовлі. А значить - в кінцевому підсумку Ви отримуєте комфортну і уловисту риболовлю за допомогою ехолота Deeper з унікальною технологією CHIRP + (і додатком Fish Deeper ™), встановленого на прикормочной кораблик! Дальність стабільного сигналу - до 200 метрів!

Три частоти сканування, ідеальна картинка і гранична точність показань роблять Смарт Ехолот Deeper CHIRP + фактично ідеальним пристроєм для швидкого пошуку місць проживання улюблених різновидів риб, визначення місцезнаходження одиночних трофейних коропів і косяків молодняка, а також лову на критичних глибинах - від 15 см!

Докладні відповіді на "гарячі" питання:
У чому унікальність технології «CHIRP +»?
Як відомо, більшість «класичних» моделей ехолотів здатні за один період посилати і приймати лише по одному одночастотних сигналу (імпульсу). Так ось, на відміну від них, смарт ехолоти Deeper, володіючи ексклюзивною технологією CHIRP +, здатні за один період посилати і приймати відразу кілька сигналів (імпульсів) на різній частоті. А це дозволяє домагатися передачі на екран смартфона більш точних і чітких зображень / с більш високою роздільною здатністю (в порівнянні з «традиційними» моделями).

У перекладі з англійської мови сама абревіатура «CHIRP +» розшифровується, як «Стислий Радарний Імпульс Високої Інтенсивності».
Чи можу я встановити на свій кораблик даний ехолот - самостійно?
"Все мені можна, але далеко не все корисно", як вчать мудреці. І по "закону підлості" ми платимо за помилки - двічі. Звичайно, можна заощадити гроші і встановити на свій кораблик цей ехолот - самостійно. Або "по дешевці" замовити монтаж у "місцевого умільця". Але чим це загрожує?

1) По-перше, серйозними ризиками пошкодження дорогого смарт ехолота в процесі "саморобної переробки" під монтаж (або ж в процесі монтажу);

2) По-друге, навіть при успішній установці ехолота на кораблик, його роботі можуть перешкодити перешкоди, що виникли, наприклад, від експлуатації мотора;


3) І, нарешті, по-третє, не володіючи кваліфікованими знаннями (на рівні виробництва корабликів), спеціальними інструментами і матеріалами, ви ризикуєте допустити найсерйознішу і дорогу помилку! Тобто, "непомітно" пошкодити корпус кораблика, що загрожує виходом з ладу електроніки при попаданні вологи всередину (при порушенні герметичності).

Таким чином, більш надійний варіант - це СЕРВІСНА ВСТАНОВЛЕННЯ ехолота Deeper на кораблик. Професійний монтаж пристрою нашими фахівцями - повністю виключає ризики його пошкодження і гарантує нормальну експлуатацію. Крім того, на відміну від більшості конкурентів, все кораблики Дельфін за своєю конструкцією оснащені спеціальним "Датчиком Протікання". Він не дозволить волозі знищити ваш кораблики і вчасно попередить.
У мене ще одне питання, де і коли я можу отримати консультацію?
Якщо виникли будь-які питання, то зателефонуйте нам по телефону (☎) +380685557990. Графік роботи консультантів: ПН - ПТ (9:00 - 17:00). Або надішліть листа на електронну адресу (✉): mail@delfin.ua.
Чи потрібен Інтернет для роботи ехолота (спільно з додатком Fish Deeper) на віддаленому водоймі?
Ні, не потрібен! Як і покриття мобільного зв'язку. Просто зв'яжіть ехолот з вашим смартфоном по Wi-Fi. Інтернет система не потребуватиме.
Детальні технічні характеристики:
 • матеріал корпусу: ABS-пластик, титанові вставки;
 • сумісність з пристроями і ОС: від iOS 13.0 і Android 6.0 до останніх пристроїв на базі iOS і Android;
 • 3 частоти сканування: 1) вузький промінь (кут 7 °) CHIRP 675 кГц / 2) середній промінь (кут 20 °) CHIRP 240 кГц / широкий промінь (кут 47 °) CHIRP 100 кГц; поділ цілей: вузький CHIRP: 1 см / середній CHIRP: 2,4 см / широкий CHIRP: 2,4 см;
 • мінімальна / максимальна глибина: 15 см / 100 м;
 • швидкість сканування: до 15 сканувань в секунду;
 • режими експлуатації: «Стандарт», «Човен», «Зимова риболовля», «Берег GPS»;
 • спосіб вимірювання температури: датчик вимірювання температури поверхні води в градусах Цельсія і Фаренгейта;
 • діапазон робочих температур: від -20 ° C до 40 ° C;
 • супутникові системи (GNSS): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS;
 • час роботи акумулятора: при вкл. GPS до 6,5 годин / при викл. GPS до 8 годин;
 • вид з'єднання: Wi-Fi;
 • дальність з'єднання: стабільне - до 200 м (на кораблику);
 • колір: армійський / зелений.
Головні переваги Deeper CHIRP +
Максимально точне виявлення і поділ цілей!
Завдяки рекордно точному поділу цілей на відстані 1 см один від одного Ви зможете легко розпізнати цільову рибу. Незалежно від розмірів, навіть серед косяка мальків. Або ж майстерно відстежити будь-яку дрібну приманку при вертикальному блеснении.
Оптимальна точність при критичних глибинах! Дальність сигналу - до 200 метрів!
Завдяки унікальній технології CHIRP + вплив відбиття від поверхні і шумів буде мізерно малим. Тому Ви можете не сумніватися в оптимальній точності показань даного ехолота навіть на мілководді. Ця ексклюзивна модель здатна виявити рибу, яка знаходиться на відстані 15 см від поверхні води. І, навпаки, при використанні на великих глибинах - до 100 метрів! Дальність стабільного сигналу при використанні далекобійної Коропове вудилище - до 100 метрів, на короповому кораблику Дельфін - до 200 метрів!
Універсальність застосування! Для швидкої або детальної розвідки.
Вам будуть доступні 3 частоти сканування. Використовуйте широкий промінь 47 ° (100 кГц), щоб швидко виявити кращі місця для лову риби. Використовуйте середній промінь 20 ° (240 кГц) для більш докладного вивчення знайдених перспективних точок лову. Отримуйте докладні дані для продуктивної полювання на цільову рибу за допомогою вузького променя 7 ° (675 кГц).
Що буде видно на дисплеї (додаток Fish Deeper)
Відзначайте перспективні місця для лову коропа. Без обмежень по кількості! З можливістю виміру точних відстаней між кожним із зазначених об'єктів. Що дозволяє без проблем орієнтуватися на озерах. Позначте "домашні точки" для оправлення вашого кораблика. Візьміть на замітку всі комфортні майданчики для розбивки табору, кращі рибальські сектора, парковки для авто або інші потрібні об'єкти.
Ведіть свій "Рибальський Щоденник" (або "Щоденник Карполова") з фотографіями уловів (нових особистих рекордів / трофеїв) і докладними примітками про тактику / техніці лову, які використовуються оснащеннях, уловистою підгодовування і наживки.
Детальні і максимально чіткі зображення. Таким чином, використовуючи ехолот Deeper Smart Sonar CHIRP + на корабликах для риболовлі ТМ "Дельфін", Ви зможете відрізнити коропа або іншу цільову рибу від наживки і рельєфу дна.
Крім того, на дисплеї добре відображається підводна рослинність, структура, риба, контури дна, а також ступінь його твердості, відмінності і однорідність. Плюс до всього, Ви будете мати уявлення про глибину водойми і температурі води.
Ви обов'язково оціните істотне зниження шуму і рівня перешкод у воді на глибині 15 см.
Для комфортного дослідження водойми за допомогою кораблика для риболовлі ТМ "Дельфін" з ехолотом Deeper CHIRP + можна налаштувати дисплей під себе, в залежності від погодних умов і часу доби, вибравши один з трьох кольорів.
Широкі можливості програми Fish Deeper!
Fish Deeper ™ розширює можливості риболовлі.
Один додаток. Море можливостей для рибалок!


Плануйте, записуйте і глибоко аналізуйте свої поїздки. Складайте власні карти глибин. Користуйтеся необмеженим доступом до всіх своїх збережених даних на будь-якому пристрої (смартфон, ноутбук, планшет або ПК), використовуючи додаток Fish Deeper ™.

Додаток Fish Deeper - це відмінний інструмент для грамотної / уловистою риболовлі! Воно успішно проводить запис свідчень ехолота. Завдяки чому ви будете збирати великий архів самих різних і корисних даних з ехолота - з точною прив'язкою до дати / місця вимірювань. У вас завжди буде можливість проводити детальну розвідку для пошуку і вибору - всіх одразу / найперспективніших точок лову коропа на будь-яких озерах. Швидко покатавши по гладі водойми - наш кораблик для риболовлі з ехолотом Deeper Smart Sonar CHIRP +. Крім того, Fish Deeper безперервно оновлюється і покращується, щоб наша ловля коропа стала більш комфортною!
Головні переваги та переваги Fish Deeper
1) в будь-який зручний час переглядайте максимально точні скани показань ехолота Deeper Smart Sonar CHIRP + (глибина, структура дна, дуги або значки риб);
2) створюйте власні карти глибин водойм з оптимальною точністю до 1 фута (30,5 см);
3) налаштовуйте параметри ехолота і відображення сканів;
4) відзначайте перспективні точки лову на карті;
5) зберігайте на картах всі свої улови і рекорди;
6) шукайте і знаходьте нові водойми;
7) вивчайте докладні прогнози погоди;
8) синхронізація даних між усіма платформами;
9) є доступ фактично з будь-якого пристрою;
10) завантажуйте потрібні карти і користуйтеся ними на березі;

11) дивіться й аналізуйте повну історію сканів;
12) вивчайте статистичні дані про скануваннях ехолота;
13) автоматичне оновлення ПЗ ехолота;
14) безперервне поліпшення рибальського додатки Fish Deeper і розробка нових функцій.

Вибрати кораблик для установки ехолота Deeper CHIRP +