Сучасні акумулятори та швидкі зарядки, дозволяють обходиться без запасних акумуляторів для кораблика. Роблячи риболовлю більш комфортною, а рибалку більш впевненим у надійності свого помічника. Заряду карпового кораблика вистачає на добу активної риболовлі. Також є можливість підзарядки радіолодки від автомобільного прикурювателя, що не робить непотрібним використання запасного акумулятора.
Пульт кораблика не має контакту з водою, хіба що рибалка може взяти його мокрими руками або піде дощ. Корабликом рибалка управляє з берега, тому пульт управління не герметичний.
Не залишайте пульт, під відкритим небом, щоб його не намочило дощем і не утворився конденсат. Якщо у вас мокрі руки, використовуйте пульт акуратно, не допускаючи попадання води всередину корпусу. Якщо виникла необхідність завезти снасті під час дощу, я рекомендую використовувати навіс, але також можна одягнути пакет, що не дуже зручно.
Досвід експлуатації корабликів нашими клієнтами, показав нам наскільки вдало те чи інше технічне рішення. Тому ми зробили наші кораблики максимально герметичними, пульт не вимагає герметичності.
Якщо в кораблик потрапила вода, важливо якомога швидше відключити акумулятор, щоб уникнути короткого замикання і просушити намоклі деталі. Присутність постійної вологи в корпусі кораблика, призводить до корозії контактів, а наявність електричного струму, прискорює процес окислення, навіть невелике попадання води, може за короткий період часу привести електроніку до стану непридатності.
Риболовля проходить не тільки в ідеальний штиль: сильний вітер, хвилі, дощ можуть вивести з ладу кораблик який довгий час радував вас. Тому питання герметичності одне з найважливіших, а якщо ви не впевнені в своєму помічнику, не варто ризикувати ним.