+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
7 порад як безпечно здійснювати покупки в інтернеті
Багато вигідних пропозицій надходить з реклами і дощок оголошень, спокушає ціна нижче ринкової, але в той же час і насторожує.
Яким критеріям відповідає продавець, у якого варто купувати?

Сайт
Зверніть увагу на оформлення сайту.
Яким текстом описаний товар, загальні фрази або точний і докладний опис, над цим описом працювали або написали на швидку руку.
Фотографії товару, зроблені магазином, підвищують рівень довіри.

Перевірте наявність контактної інформації із зазначенням фізичної адреси. Перевірте вказану адресу на google картах, який рейтинг і які коментарі.

Важливо знати, що в Україні тільки зареєстровані товарні марки можуть створити сайт в доменній зоні "ua", таким сайтам варто довіряти в більшому ступені. Будьте уважними з закінченням "com.ua", "kiev.ua", "in.ua" і т.д. - такий сайт може зареєструвати кожен бажаючий.

Продавець, який серйозно підходить до роботи, подбає про створення сайту і буде дорожити репутацією.
Якщо сайт створений без великих енерговитрат, перевірте репутацію продавця в соціальних мережах.

Соціальні мережі
Перейдіть на youtube канал, подивіться, як оформлений канал, коли було опубліковано перше відео, як давно створений канал.
Скільки переглядів у відео, які коментарі, зверніть увагу на негативні коментарі або негативні відгуки, важливо зрозуміти, як продавець вирішує проблемні питання, якщо негативних відгуків і коментарів немає, не довіряйте цьому продавцю.
Подивіться, коли зроблена остання публікація, яка активність у передплатників, які питання чи коментарі залишені, накручені передплатники нічого не пишуть.
Ці поради так само застосовні для соціальних мереж facebook, instagram. По соціальним мережам знайомимося з нашим продавцем, а через коментарі дізнаємося наскільки інформація відповідає дійсності.

Доставка і гарантія
Перед оформленням замовлення вивчайте умови доставки і гарантії. Товар зі знижкою може не включати витрати на доставку або умови доставки гіршi, ніж в магазині без знижки.
Купуючи складну техніку, якість сервісних послуг важлива, особливо якщо потрібно періодичне сервісне обслуговування. Дізнайтесь, на скільки оперативно продавець здатен вирішувати виникаючі питання, є в наявності запасні частини і вузли, якої якості консультацію надає сервісний інженер. Попросіть ознайомиться з інструкцією товару.
Вибирайте продавця, до якого вище рівень довіри, навіть якщо ціна вище, ніж в інших інтернет магазинах, оскільки працездатність більшості товарів в повній мірі не можна перевірити при отриманні на пошті, шахраї цим користуються.
Якщо довіряєте продавцеві, оплачуйте товар по безналу, щоб зменшити витрати на доставку.

Не робіть замовлення по телефону, оскільки, якщо замовлення буде сформовано неправильно, неможливо довести, що сталася помилка. Фіксуйте замовлення по переписці або оформляйте замовлення на сайті.

Ніхто не застрахований від помилок, вибираючи продавця порівнюйте ризики, зіставляючи розмір знижки і можливі втрати.
Дізнавайтеся про всі новинки першими!
Приєднуйтеся до нас!
Як Вас звуть?
Ваш e-mail