+380986257530

Ловля великого коропа з корабликом

Шановні рибалки, хочу поділитися з Вами своїми враженнями про проведені на риболовлі дні з 14 по 16 липня на Мар'ївському водосховищі. Вперше сюди мене запросив спортсмен карпятник Оганес з команди CarpOn, завдяки якому я і дізнався про даний водойм. Другий раз я був тут з Михайлом Ковальовим, який викладав нам уроки коропового лову, завдяки чому у мене з'явилася можливість відвідувати це місце.

Поїздка 14 червня мала на меті закріпити отримані навички, а також придбати нові. Зокрема, як я говорив в минулих відео, мені потрібно було навчитися брати рибу в підсак самостійно. Компанію мені склали мої друзі зі Сватова - Володимир і Тетяна. Я не їжджу на риболовлю сам, тому що риболовля для мене відпочинок, а відпочинок в хорошій компанії завжди краще.
Наскільки детально потрібно висвітлювати свою розповідь, я не знаю. Залишайте коментарі, задавайте питання, і вони допоможуть мені зрозуміти, яка інформація Вас цікавить найбільше. Мар'ївське водоймище знаходиться в Донецькій обл., Олександрівський район. Якщо під'їжджати з боку Слав'янська або Краматорська, ми не були розчаровані станом дороги - вона усипана твердим покриттям, так що в будь-яку погоду приїхати і виїхати не складе труднощів.

Місця лову обладнані біотуалетами та душовими кабінками, що дуже зручно. Мар'ївське водосховище - це спортивний водойм, один з кращих в Україні. У даній водоймі велика кількість великої риби, в основному коропи, але трапляються і амури. Найбільша риба, яку зловили на даний момент, короп вагою 22 кг, так би мовити родзинка даної водойми, яку хоче зловити кожен рибалка. :)
Що добре, сама дрібна риба, яка нам попадалася, була вагою 3 кг, не рахуючи окуня заплутаного в підсак. Раки на водоймі присутні, але не у великій кількості.

У момент нашого перебування на водоймі була хороша активність риби, як вдень, так і вночі. Ми не помітили такої активності у сусідів. Олександр, який стежить за водоймою, сказав, що інші рибалки ловлять мало. Я не маю великий досвід, але думаю, що наш успіх був забезпечений завдяки дальній дистанції лову. Завдяки досвіду, отриманому від Михайла Ковальова, у нас було мало сходів риби, хоча риба часто засікається за самий край губи, у багатьох риб губи не було взагалі.
Фото і відео звіт про лов великої риби дивіться нижче. Буду радий відповісти на Ваші запитання!

Відео звіт з риболовлі
Найбільшою рибою виявився короп вагою 14.3 кг, який зловили перед самим від'їздом. Я до цього часу вже зібрав вудки, а Володимир ще рибалив. Такого коропа прийшов подивитися навіть сусід. На радощах Вова одягнений пішов відпускати спійману рибу.

Загальна вага виловленої риби склав 340 кг.
Дізнавайтеся про всі новинки першими!