+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Накладка на пульт
Пульт із накладкою (для наочності накладка зроблена білого кольора)
Ваш пульт потребує покращення!

Я дізнався, що не всі нові власники наших корабликів Дельфін швидко звикають до системи управління. Найчастіше труднощі виникають у досвідчених капітанів, тих, хто раніше використовував кораблик з пультом управління за іншої функціональної схемою джойстиків.

При управлінні човном, коли один джойстик функціонально відповідає за відвантаження прикормки і за маневреність вправо-вліво, можливо несанкціоноване відкриття годівниці, Якщо джойстик перемістити не тільки вліво або вправо, але і опустити вниз (для новачка така ситуація цілком можлива) - відбудеться відвантаження корму.

Як варіант вирішення цієї проблеми, можна перенести управління корабликом на джойстик, який відповідає за регулювання швидкості і реверс. Недолік цієї ідеї: при управлінні швидкісним корабликом, складно буде тримати тихий хід, виконуючи повороти; кораблик буде кардинально змінювати швидкість, що не завжди зручно; у вас не вийде рухати джойстик строго горизонтально.

Є просте рішення - накладка на пульт!

Для зручності клієнтів (щоб допомогти уникнути випадкового нахилу джойстика в діагональному напрямку, що кораблик може сприйняти як команду до відвантаження корму) ми і пропонуємо накладку на важіль. Її розміри мінімальні. Це додаткова деталь із роз'ємом в центі «Т» - образної форми. Дуже міцно кріпиться на джойстик. Блокує діагональне управління нижнього поля важеля, фіксуючи хід в напрямку по вертикалі. Не обмежує рух джойстика у верхній частині, оскільки ніякої шкоди включення світла не може принести, а в моделях з автопілотом така комбінація використовується.

Накладку можна замовити у нас. Ви отримаєте її безкоштовно. Або можна виготовити самостійно, роздрукувавши шаблон на принтері і вирізавши з підручних матеріалів.

* Безкоштовно відправляється накладка тільки власникам кораблика Дельфін. Вам потрібно буде лише сплатити вартість доставки.
Дізнавайтеся про всі новинки першими!
Приєднуйтеся до нас!
Як Вас звуть?
Ваш e-mail