+380986257530

Збірка найкращих відео на риболовлі

Ловля коропа в Жовтні

Багато рибалок передчасно закривають рибальський сезон з настанням перших холодів. Ми ж вирішили дізнатися, які переваги і недоліки має риболовля в Жовтні. Нам вдалось зняти багато цікавого відео матеріалу, який опублікований нижче в двох невеликих відео.
Перша частина.

В першій частині ми провели розвідку водойми, визначили місця лову, використовуючи ехолот Toslon TF500. Поділилися нашими враженнями від проведеної ночі. Нас найбільше лякав, той факт, що вночі буде холодно, але не дивлячись на заморозок, нам було комфортно. Так само ми боялися, що через те, що температура води знизилася, риба буде не активна. Не дивлячись на всі наші побоювання і поспіх нам вдалося не тільки завершити день з уловом, а й зняти весь процес на камеру.
Друга частина:

В цьому відео, я продемонстрував особливості застосування прикормочного кораблика з вертушкою. Під час відеозйомки трапилося клювання коропа вагою 18,8 кг, нам вдалося повністю зняти період від клювання, до того як ми важили рибу. Підвівши підсумки проведеної риболовлі, ми ділимося з глядачами своїми висновками та спостереженнями, демонструємо які прикормки і насадки були використані.
Риболовля в завезення за допомогою радіокерованого кораблика.

16.07.2018

У цьому відео ми за допомогою ехолота встановленого на радіокерований катер досліджуємо свій сектор водойми. Додатково катер оснащений GPS навігацією з функцією автопілота. Також детально розповідаю принцип роботи автопілота і ехолота, використовуючи його на риболовлі, в реальних умовах. Ділимось своїм досвідом ловлі коропа.
Ловля коропа з Михайлом Ковальовим.

Невеликий навчальний курс для початківців риболовів від керівника школи коропового лову Михайла Ковальова.

Незвичайні відео зйомки за допомогою квадрокоптера, нікого не зможуть залишити байдужими. Рекомендую до перегляду!
Дізнавайтеся про всі новинки першими!