+380685557990
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ФІП
Ваш телефон
Ваш Email
Доставка
Адреса доставки
Область, місто, номер відділення
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Виставка «ActivExpo Fest» 2017
На виставці ТМ «Дельфін» продемонструє свою найостаннішу на даний момент модель «Дельфін-3», яка надає рибалці унікальну можливість ефективного використання човна навіть вночі. Автопілот, встановлений на човнах «Дельфін» здатний самостійно, натисненням всього лише однієї кнопки, завозити корм і снасть точно в задане місце (з точністю до 1 метра).
Для кораблика з автопілотом характеристика швидкості не має такого важливого значення, тому що кораблик на оптимальній швидкості самостійно, не роблячи особливого шуму, доставить за Вас корм і снасть в задане місце. Рух човна в ламінарному потоці економічний, при цьому більш раціонально використовується енергія, Вам не потрібно турбувати себе запасними акумуляторами. Нашому економічному човну досить мати невеликий акумулятор, завдяки чому човен мало важить.

Обравши ехолотом на водоймі до 10 точок перспективного лову і зберігши їх у пам'ять кораблика, Ви зможете істотно економити час на завезенні корму і отримувати високу кучність при поганій видимості.
Розумний кораблик з автопілотом, не тільки допоможе збільшити Ваш улов, а й поверне кораблик до берега, якщо буде втрачено радіосигнал або заряд акумулятора буде низький.

Великою перевагою є те, що всі кораблики «Дельфін» мають модульну будову, і власник кораблика без автопілота може зробити установку автопілота в сервісному центрі.

Доступність і простота використання корабликів «Дельфін» втілюють Ваші мрії!

http://www.activexpo.com.ua/delfin - сайт організаторів

Схожі статті:

http://delfin.ua.tilda.ws/ua/activexpo-fest-2016 - Виставка «ActivExpo Fest». Київ 2016

http://delfin.ua.tilda.ws/ua/vyistavka-activexpo-fest-kiev-2015 - Виставка «ActivExpo Fest». Київ 2015
Дізнавайтеся про всі новинки першими!
Приєднуйтеся до нас!
Як Вас звуть?
Ваш e-mail