Автопілоти для човників ТМ "Дельфін"

Автопілот з використанням GPS навігації

Уточнювати!
Точність: 1 м
Кількість точок: 20 точок
Функція аварійного повернення на домашню точку:присутня
Радіус дії: обмежений 400 м

Комплект поставки:
Електронна плата з антеною GPS - 1 шт

Детально дізнатися про роботу автопілота можна переглянувши відео або ознайомившись зі статтею "Автопілот на кораблик для риболовлі Дельфін, детальний огляд."

Встановлений модуль GPS навігації дозволяє зберігати в пам'яті кораблика до 20 точок, а також 1 домашню точку.Після вибору необхідної точки, кораблик в автоматичному режимі самостійно завозить корм і снасть по збереженим координатами, прибувши робить вивантаження і повертається на домашню точку по найкоротшому шляху.
Автопілот виконує роботу замість вас, тим самим економить ваш час. Дозволяє завозити корм і снасть в задане місце з точністю до 1 метра, що складно зробити в ручному режимі управління в умовах поганої видимості.Наявність функції аварійного повернення на домашню точку, є додатковим заходом безпеки для вашого кораблика.
Можлива установка автопілота на всі коропові кораблики ТМ "Дельфін". Установка займає до 3 робочих днів, якщо погодні умови дозволяють проводити перевірку та налагодження роботи автопілота на водоймі.

Версія 2.1
01.10.2017
+ Прибрали настройку керма
Зараз кіль налаштовується один рас, при випробуванні кораблика. Під час експлуатації налаштовувати кермо не потрібно.

Версія 2.0
01.08.2016
+ При ручному управлінні автопілот допомагає тримати заданий курс.
Якщо кораблику задати курс при ручному управлінні і встановити джойстик управління за центром, автопілот буде вести кораблик по курсу.
+ Внесені зміни в електронну схему щодо поліпшення траєкторії руху кораблика при використанні автопілота
Тепер кораблик рухається до заданої точки не відхиляючись від курсу.

Версія 1.0
01.03.2016